Aktualności

lipiec 2015

Kto od czasu do czasu widuje składowisko wie, że rośnie już na nim zielona trawa. Polecamy zobczyć ją na żywo, ale poniżej i tak wklejamy namiastkę tego widoku.

 

 

maj 2015

Na skarpach składowiska uzupełniamy ziemię urodzajną i siejemy trawę. Wkrótce spodziewamy się tam pięknej łąki.

 

 

 

marzec 2015

Po krótkiej zimowej przerwie na naszym składowisku na nowo ruszyły prace rekultywacjne. Jest to już ostatni etap robót, który rozpoczęliśmy od prac porządkowych, w następnej kolejności przygotowana zostanie droga wewnętrzna i plac manewrowy. Mamy również nadzieję, że już niedługo składowisko powoli się zazielni. Efekty na pewno zobaczycie na naszej stronie.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 12 grudnia 2014

W ramach współpracy "Wodociągi Niepołomice" sp. z o.o., Instytutu Trasportu Samochodowego oraz firmy NGV Autogas na składowisku odpadów komunalnych w Niepołomicach zamontowano testowe instalacje do obróbki pochodzącego ze składowiska biogazu na paliwo samochodowe. 

 

 

10 grudnia 2014

W plebiscycie „eko.PROJEKT UE” organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie i Gazetę Krakowską projekt realizowany przez „Wodociągi Niepołomice” sp. z o.o. i Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Limanowej pn.: „Rekultywacja składowisk odpadów komunalnych: Miasta i Gminy Niepołomice oraz Miasta Limanowa” z liczbą głosów 30 487 zdobył drugie miejsce.

Serdecznie dziękujemy każdemu, kto poświęcił chociażby chwilę na głosowanie, nie mówiąc już o tych, którzy stronę Gazety Krakowskiej odwiedzali codziennie. 

 

 

 

 

 

 

 

 22 września 2014

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie we współpracy z Gazetą Krakowską ogłosił konkurs na eko.PROJEKT UE. W plebiscycie głosy można oddać za pośrednictwem kuponów drukowanych w Gazecie Krakowskiej oraz na stronie internetowej (link zamieszczamy poniżej). Zachęcamy do oddania głosu na projekt "Rekultywacja składowisk odpadów komunalnych: Miasta i Gminy Niepołomice oraz Miasta Limanowa". Głosy możemy odawać od 22 września do 17 listopada.

http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt/karta/1763,rekultywacja-skladowisk-odpadow-komunalnych-miasta-i-gminy-niepolomice-oraz-miasta-limanowa,59075,id,t,kid.html


6 sierpnia 2014

Od dziś również na składowisku odpadów w Niepołomicach, w okolicy bramy wjazdowej, można podziwiać tablicę informacyjną POIiŚ.


4 sierpnia 2014

W dniu dzisiejszym na składowisku odpadów komunalnych w Słopnicach została zamontowana tablica informacyjna POIiŚ.


22 maja 2014

W dniu 22 maja 2014 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie Zarząd spółki "Wodociągi Niepołomice" Pani Małgorzata Nescieruk i Pan Grzegorz Foryś oraz Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie Pani Małgorzata Mrugała podpisali umowę o dofinansowanie z Funduszu Spójności w ramach  Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 na realizację projektu pn.: „Rekultywacja składowisk odpadów komunalnych: Miasta i Gminy Niepołomice oraz Miasta Limanowa". Umowa została podpisana w obecności Prezesa Zarządu Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Limanowej Henryka Kapera.

Źródło: www.wfos.krakow.pl


 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko

     
x
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.Więcej informacji. Akceptuje
Copyright Wodociągi Niepołomice Sp. z o.o.
Polityka prywatności
design:. Aklo WEB